Nasz Zespół

Jerzy Kisiel

Licencja Pośrednika Nieruchomości nr 16

Założyciel firmy. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, studiów Podyplomowych na Uniwersytecie Łódzkim, Szkoły Wyższej w Płocku, IREM w Chicago, Collegium Varsoviense. Od ponad 35 lat aktywnie działa na rynku nieruchomości. Jeden z założycieli Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Polskiego Stowarzyszenia Doradców Rynku Nieruchomości oraz członkiem The Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS). Arbiter sądowy d/s nieruchomości, doradca rynku nieruchomości, zarządca nieruchomościami. Nauczyciel akademicki w Katedrze Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Wydział w Jeleniej Górze. autor pierwszego w kraju sieciowego systemu informatycznego dla rynku nieruchomości, od 1998 roku członek Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej przy Ministrze Infrastruktury.

601 789 770

Karolina Kisiel

Licencja Pośrednika Nieruchomości nr 6422

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Radca prawny, Swoją wiedzą i doświadczeniem doradza w skomplikowanych sprawach prawnych w firmie PELKOM oraz pośredników zrzeszonych w jeleniogórskim i dolnośląskim stowarzyszeniu.

601 789 770

Michał Malarz

Licencja Pośrednika Nieruchomości nr 4448

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych na Politechnice Wrocławskiej. Od 12 lat prowadzi firmę związaną z rynkiem nieruchomości. Pośrednik w obrocie nieruchomościami oraz zarządca nieruchomości. Członek Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości DOSPON oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Od 2006 roku uczestnik Komisji MLS, w latach 2011-2015 Członek Zarządu DOSPON. Obecnie czynnie działa w Komisji Rewizyjnej.